Skjermbilde 2021-06-18 kl. 21.22.36
last ned
ECH-2022_Enkel_Pos-CMYK

Nasjoner og deltakere

EM 10m (20.-27.3)

NasjonTotalt PistolRifleRunning Target KvinnerMenn SeniorJunior
Albania43104040
Andorra11000110
Armenia132656767
Austria15510078105
Azerbaijan77002552
Belgium51404150
Bosnia and Herzegovina61503342
Bulgaria108203773
Croatia281414014141612
Cyprus21101120
Czech Republic16312188115
Denmark91807245
Spain186120117108
Estonia2313911671013
Finland1629588106
France124808466
Great Britain41302240
Georgia1111005656
Germany231112012111211
Greece33002121
Hungary251112213121312
Israel50504141
Italy261412013131412
Kosovo31200330
Latvia1210206675
Lithuania84404453
Moldova11001001
North Macedonia21101120
Malta11001010
Montenegro20202002
Netherlands10101001
Norway381322318201622
Poland25915114111411
Portugal96304590
Romania62404251
Slovenia82602644
San Marino10101010
Serbia219120129129
Switzerland113807474
Slovakia73402534
Sweden221084913715
Turkey24141001311159
Ukraina1111
43 nasjoner48521325022256229277208

Data from entry list updated March 21.

EM 10m para (15.-18.3)

LandKvinnerMennTotalt
Danmark145
Finland257
Frankrike2810
Georgia011
Hellas123
Israel123
Italia123
Kroatia156
Latvia011
Litauen101
Nederland011
Nord-Makedonia123
Norge268
Polen358
Portugal022
Serbia1910
Slovakia134
Slovenia033
Spania145
Storbritannia246
Sveits202
Sverige224
Tsjekkia033
Tyrkia4711
Ungarn123
Østerrike011
26 land3084114